Apie Mus

Labas, geros kavos mylėtojau!

Žinai, kas mus sieja? Ogi meilė gerai kavai!

Kaip suprantu, geros kavos sąvoką? Man (tikiuosi, ir tau) tai rūšinė ir šviežiai paskrudinta kava, kuri atitinka asmeninius skonio receptorius. Būtent todėl Okava.lt asortimente galima rasti ne tik klasikinio aromatų ir skonio natų kavos, bet ir egzotiškų pasirinkimų.

Kavos pupelės atkeliauja iš elitinių pasaulio regionų, o jos skrudinamos tik Jums atlikus užsakymą taip išlaikydamos maksimalų šviežumą. Taip, kavos jums tenka laukti ilgiau nei vieną darbo dieną, bet dėl to aromato tikrai verta luktelti 2-3 darbo dienas.

Žinau, kad ne visi turi kavos aparatus ar malūnėlius susimalti pupelėms, todėl galite pasirinkti kavą iš okava.lt gauti tiek pupelėmis, tiek jau sumaltą įvairiu rupumu.

Taigi… visa tai veda į tai, kad savo namuose jūs galite susikurti aukščiausios klasės kavos ritualą, degustuoti įvarius skonius ir tiesiog mėgautis ryškia kavos akimirka. 

Negana to, noriu ne tik tiekti kavą į kiekvieno namus, bet ir šviesti apie įvairias kavos rūšis, jos paruošimo būdus, suteikti žinias, kurios padėtų suprasti kokybiškos kavos sąvoką bei skirtumus nuo komercinės kavos. Todėl okava.lt tinklapyje galite rasti daug straipsnių minėtomis temomis. 

Jeigu esi kiek pasiklydęs asortimente, gali parašyti ir mielai padėsiu išsirinkti kavą! Arba gali išbandyti mano mylimiausių pupelių TOP 4.

O, Kava…  Tavo unikaliam skoniui.

Pasirašo Deividas.